Głośne czytanie w gr. "Biedronki" 31 mar. 2019
    W ostatnim czasie w grupie "Biedronki" odbywały się spotkania w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom", podczas których zaproszeni goście czytali dzieciom róznego rodzaju książki. Pierwszym gościem była pani Barbara - babcia Oli i Gabrysi, która przeczytała dzieciom wierszyki z książeczki pt. "Żółw wiercipięta i inne zwierzęta" A. Frączak. Po wysłuchaniu wierszy dzieci rozwiązywały zagadki, a następnie kolorowały obrazki ze zwierzętami. Kolejny gość - pani Ewa, mama Kubusia - przeczytała dwie książeczki. Najpierw baśn "Brzydkie Kaczątko", a drugą książeczką było opowiadanie w języku angielskim pt." Pete the Cat. I love my white shoes". Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały tego opowiadania, dużą atrakcją było dla nich aktywne uczestniczenie w czytaniu, ponieważ nazywały kolory w języku angielskim oraz śpiewały z panią Ewą i Kubusiem piosenki w tym języku.
    Bardzo dziękujemy obu paniom za przyjęcie zaproszenia do głośnego czytania.