Gość z Biblioteki. 2 paź. 2019
    W niedzielę dn.29.09.2019 r. obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji dzieci z grupy "Wesołe Misie ,"Smerfy" oraz "Biedronki" wzięły udział w warsztatach "Tydzień Głośnego Czytania z Biblioteką Pedagogiczną", gdzie w oparciu o wysłychany fragment książki "Uszy do góry" - tworzyły własną "konfiturę szczęścia" wrzucając "składniki" do specjalnie przygotowanego słoika. Dzieci mogły poszerzyć swoje zainteresowania oraz rozwijać kompetencje czytelnicze wpisane w podstawę programową.
                                                                                                           02.10.2019r.   B. Fijał
                                                                                                                                  E. Mach