Teatr moich marzeń - warsztaty. 3 wrz. 2020
    Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice i przedszkolaki.

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19 Teatr Moich Marzeń wraz z Fundacją Ambasada Kultury i Sztuki, ma zaszczyt realizować fantastyczny projekt  " Teatralne ABC - bajkowe warsztaty dla małych artystów". Przygotowaliśmy dla Państwa i Państwa podopiecznych darmowe warsztaty teatralne. Zgodnie z naszą misją najważniejsze jest dla nas dobro i rozwój dzieci. Dostępność nagrań w internecie umożliwi dzieciom, które chcą zostać artystami spełnienie ich marzeń. Dzieci będą mogły uczestniczyć w wyjątkowo atrakcyjnej bo bajkowej formie warsztatów, która sprawi, że bez żadnych zahamowań będą chciały znaleźć się w magicznej krainie, realizując kolejne zadania i dowiadując się ciekawostek zza kulis. Udział w warsztatach pozwoli na zapoznanie się z technikami pracy scenicznej, nauczy otwartości i nowego spojrzenia na teatralną sztukę. Warsztaty będą prowadzone przez naszych fantastycznych aktorów. Projektowi będą towarzyszyć liczne konkursy z nagrodami oraz wystawy prac dzieci.
    Chcemy Was Zaprosić do wspólnej zabawy. Poniżej zamieszczamy link do pierwszego odcinka tej bajkowej serii pt. "Pacynka" oraz link do drugiego odcinka pt. "Śpiew". Ogłaszamy jednocześnie konkurs na najciekawszą pacynkę. Przesyłajcie do nas zdjęcia waszych "towarzyszy", a my nagrodzimy najciekawsze prace.