Galeria
  Dnia 14 października w naszym przedszkolu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedszkolaki z grupy Sówki poprzez wiersze i piosenki złożyły życzenia wszystkim pracownikom naszego przedszkola.
  Również pani dyrektor Marzena Trela, złożyła życzenia paniom pracującym w przedszkolu i podziękowała za odpowiedzialną pracę, troskę, oddanie dzieciom i zaangażowanie w pracę na rzecz rozwoju dzieci oraz przedszkola.
   
  kategoria: Galeria
  W poniedziałek 11.10.2021 grupa  "Wesołe Duszki" odwiedziły kino Sokół w Dąbrowie Tarnowskiej, aby obejrzec bajkę "Psi Patrol". Po udanym seansie zadowolone starszaki z uśmiechem wróciły do przedszkola.
  kategoria: Galeria
  W krainie emocji13 paź. 2021
  "Leśne Ludki" wraz z grupą "Sówki" wzięły dziś udział w zajęciach zorganizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie oddział w Dąbrowie Tarnowskiej pt."W krainie emocji". Dzieci przyjrzały się bliżej jak różnorodnych emocji doświadcza człowiek oraz jak może sobie z nimi radzić.
  kategoria: Galeria
  Dnia 12 października odwiedził nas bardzo wyjątkowy gość ! Ks. Paweł Dąbrowa, wychowanek i absolwent naszego przedszkola, a teraz ksiądz misjonarz posługujący w Republice Środkowej Afryki. Przebywając aktualnie na urlopie w rodzinnym mieście, przyjął nasze zaproszenie i spotkał się z przedszkolakami ze starszych grup. Spotkanie upłyneło w bardzo miłej i ciepłej atmosferze, ksiądz opowiedział dzieciom o tym co to są misje, jak wygląda tam jego praca, oraz jak żyją dzieci, ich rówieśnicy, w tym odległym wielkim kraju. 
   
  W imieniu zarówno księdza Pawła, jak i naszym, serdecznie pragniemy podziękować wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom, za wspomożenie akcji "Złotówka dla małego Afrykańczyka". Wspólnymi siłami udalo nam się zebrać aż 1600 zł ! Pieniążki zostały oficjalnie przekazane księdzu misjonarzowi zaraz po spotkaniu. Jeszcze raz dziękujemy ! 
   
  Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania, a także kilku zdjęć z misji ks. Pawła. 
  kategoria: Galeria