Galeria
  Miło nam poinformować, że wśród grona naszych przedszkolaków mamy dwie, już całkiem doświadczone wolonariuszki WOŚP. Weronika (gr. Trefliki) i Tosia Kinel (gr. Krasnoludki) grają i zbierają dla Wielkiej Orkiestry praktycznie od urodzenia ! To niesamowite, bo ile mają lat, tyle już finałów WOŚP ze swoim czynnym udziałem. Tak więc dziś, dziewcznki, wraz z panią Anią Szkotak, również wolonariuszką WOŚP kwestowały w każdej grupie w naszym przedszkolu. Wszystkim wspierającym akcję przedszkolakom ogromnie dziękujemy!
   
  Pamiętajcie! Gramy razem do końca świata i jeden dzień dłużej !
   
  kategoria: Galeria
  Czas na bal !27 sty. 2023
  W przedszkolu odbył się bal karnawałowy, prowadzony przez aktorów z nowosądeckiego teatru. Dzieciaki, przebrane za postacie z różnych bajek, superbohaterów i zwierzątka bawili się przy tanecznych hitach dziecięcej muzyki. Po zabawie na przedszkolaki czekał słodko-owocowy poczęstunek. 
  kategoria: Galeria
  W środę, 25 stycznia przedszkolaki z grupy Motylki wzięły udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Jako zespół zaśpiewali pastorałkę pt. "Tylko jedna jest taka noc" i zdobyli II miejsce ! Z kolei w kategorii soliści, udział wzięła Zuzanna Taraska z pastorałką "Chojka" i zajęła I miejsce ! Serdecznie gratulujemy całej grupie oraz wychowawczyni, pani Ani Górce, która przygotowywała dzieci do konkursu.
  kategoria: Galeria
  Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji Paczuszka dla Maluszka, dzięki państwa pomocy zebraliśmy pampersy, chusteczki oraz kosmetyki dla dzieci, które zostały przekazane do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Tarnowie. Bardzo się cieszymy, że w tych trudnych czasach okazali Państwo serce dla potrzebujących.
           
                             P. Sajdera-Kiwior, D. Piątek
  kategoria: Galeria