Galeria
  11 listopada obchodzić będziemy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji przedszkolaki z grupy Smerfy przygotowały program słowno-muzyczny, w którym przypomniały losy Polski oraz opowiedziały, czym jest niepodległość. Po uroczystej akademii, nasz gość specjalny - p. Sławomir Bator-  nauczyciel historii w przystępny i ciekawy dla dzieci sposób przybliżył krótką historię walki o niepodległość naszego kraju. Występ odbył się dwukrotnie -  raz dla wszystkich przedszkolaków, a kolejny dla rodziców. Dołączyliśmy również do akcji  Ministra Edukacji Narodowej  "Szkoła do hymnu" śpiewając "Mazurka Dąbrowskiego" całą społecznością przedszkola.. Do udziału w akcji zostały zaproszone wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w Polsce oraz polskie szkoły za granicą.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  E.Mach
   
   
  kategoria: Galeria

  Dnia 5.11 w grupie Motylki oraz dnia 6.11 w grupie Krasnoludki odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.  Były to debiutanckie występy maluszków przed publicznością, którą stanowili ich kochani rodzice. Nasze Przedszkole zyskało wiele nowych dzielnych przedszkolaków! Gratulujemy maluszkom odwagi, a rodzicom zdolnych dzieciaczków.

                                                                                                             A. Górka
                                                                                                             A. Szkotak
   
   
  kategoria: Galeria
  Dnia 06.11.2019 roku w grupie "Wesołe Duszki" odbyły się zajęcia otwarte. Rodzice dzieci mogli zaobserwować, jak ich pociechy biorą udział w zajęciach edukacyjnych oraz zobaczyć czego już zdążyły się nauczyć od początku roku szkolnego.
   
  kategoria: Galeria
  W dniach 29 i 30 października w grupie „Delfinki” odbyły się dwa spotkania czytelnicze. Mama Zosi Gądek przeczytała bajkę pt.„Stoliczku nakryj się”, po wysłuchaniu której dzieci kolorowały sylwety bohaterów oraz częstowały się słodyczami. Kolejnego dnia mama Hani Szymczyk przeczytała bajkę pt.”Roszpunka”. Hania towarzyszyła mamie przebrana w strój  tytułowej bohaterki. Podczas czytania obecna była również siostra Hani-  Ewa była wychowanka naszego przedszkola. Na zakończenie wszyscy otrzymali zakładki do książek a także inne niespodzianki. Spotkania przebiegały w miłej atmosferze.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                               K. Guzy
  kategoria: Galeria