Galeria
  23 czerwca starszaki z grupy Żabki żegnały przedszkole. Po czterech latach pobytu w przedszkolu dzieci zżyły się ze sobą i zaprzyjaźniły. Dało się to odczuć podczas codziennego powitania i pożegnania. Występ uświetnił Polonez, który dzieci bardzo ładnie zatańczyły. Starszakow żegnały 5- latki, które poprosiły naszą grupę, aby odwiedzały przedszkole. Życzymy wiele sukcesów w szkole.
         
                                                B. Nawój
   
  kategoria: Galeria
  W środę 22.06.2022 w grupie Wesołe Duszki, odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola, przy udziale rodziców, dyrekcji i oczywiście naszych przedszkolaków. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste wręczenie przez Panią Dyrektor dyplomów i tablo. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom za obecność i pomoc w zorganizowaniu spotkania.
   
                                       P. Sajdera-Kiwior, D. Piątek
  kategoria: Galeria
  W czwartek 23.06 przedszkolaki z grup "Motylki" i "Trefliki" wyjechały na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni. Zwiedzanie kopalni trwało 3 godziny i wymagało od dzieciaków dobrej kondycji, ponieważ było dużo chodzenia. Ale oczywiście nasze 5-latki dały radę i energii im nie brakowało. Zapewne największą atrakcją był sam zjazd pod ziemię szybem windowym, w ciemności i hałasie. Zjechaliśmy aż prawie 200 m pod ziemię ! (70 pięter!). Podczas spacerów po kopalni mieślimy także w pewnym momencie do pokonania aż 307 schodów - raz w dół, raz w górę:) Dzieciaki wróciły zadowolone i wzbogacone o nową kopalnię wiedzy :)
  Jako ciekawostka, pragniemy dodać, iż Kopalnia Soli w Bochni to miejsce, które jest Pomnikiem Historii wpisanym na listę UNESCO. 
   
                                                                          A. Szkotak, K. Walat, A. Górka
  kategoria: Galeria
  Opierając się na wartościach, o których uczyliśmy się w tym roku, kółko teatralne Chochliki przygotowało przedstawienie o przyjaźni. Tytuł przedstawia to: "Komputer nie zastąpi przyjaciela". Przedszkolaki dowiedziały się, że najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem do którego można się przytulać, porozmawiać, pobawić się z nim. Dziękujemy dzieciom za piękny występ i zapraszamy chętnych na drugi rok.
   
                                                                         B. Nawój, A. Szkotak
  kategoria: Galeria