Galeria
  Dnia 20.09.2019 roku świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci bawiły się i tańczyły wspólnie w rytm dziecięcych przebojów. Pod koniec zabawy Pani Dyrektor przygotowała dla dzieci słodki poczęstunek.
  kategoria: Galeria

  Dnia 18.09.2019r. grupy „Wesołe misie” i „Smerfy” zwiedziły w MBP wystawę pt. „W poszukiwaniu minionego czasu – moja mała ojczyzna Dąbrowa Tarnowska” poświęconą historii miasta i regionu. Starszaki odwiedziły też oddział dla dzieci, w którym panie zachęciły do udziału w akcji „Mała książka – wielki człowiek” oraz do korzystania ze zbiorów literatury dla dzieci. Zapoznały się też z planowanymi w najbliższym czasie projektami, a w szczególności twórczością dla dzieci Marii Krὓger „Historie z okienka”. W tym projekcie weźmiemy udział 16 i 18 października.
  Na zakończenie przedszkolaki mogli miło spędzić czas w „Kąciku malucha”.
                                                                                                                B. Fijał , E. Mach
   
  kategoria: Galeria
  Zapraszamy do galerii zdjęć, w której zamieszczone zostały zdjęcia dzieci z pierwszych dni w przedszkolu. 
  kategoria: Galeria

  Dziś w grupie „Wesołe misie” gościliśmy mamy Dominika i Oli. Pani Asia i pani Marysia są pielęgniarkami. Przybyły do nas w służbowych strojach z tajemniczą walizeczką. Przygotowały krótką pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie, opowiedziały na czym polega ich praca oraz zaprezentowały akcesoria niezbędne do wykonywania ich zawodu.
  Panie pielęgniarki przedstawiły proste zabiegi, np. mierzenie ciśnienia, bandażowanie, zakładanie opatrunku, zakładanie chusty. Każde z dzieci mogło posłuchać bicia serca swojego lub kolegia pomocą stetoskopu. W nagrodę otrzymały odznaki i dyplomy dzielnego pacjenta. Przedszkolaki podziękowały gościom piosenkami poznanymi w tym miesiącu.
  Serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia i poświęcony dla nas czas. Zapraszamy pozostałych rodziców do współpracy.
                                                                                                                Wych. B. Fijał
   
  kategoria: Galeria