Galeria
  Dzisiaj w "Naszym Czytankowie" zagościła pani Ela Mach, wychowawczyni maluszków. Pani Ela przeczytała wiersze o różnych zawodach i rozmawiała z dziećmi na temat ich ulubionych zawodów. Dzieci z ciekawością słuchały wierszy z książki "Poznaję zawody" Doroty Strzemiliśnkiej-Więckowiak.
  kategoria: Galeria
  Drodzy Rodzice i przedszkolaki, zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć i filmików nadesłanych przez ks. Karola z Kongo Brazzaville. Widać tam, na co zostały przeznaczone zebrane przez nas pieniążki. To ogromna radość, wiedzieć, że udało się nam sprawić tyle dobra, jednym małym gestem. Koniecznie musimy to kiedyś powtórzyć. Dziękujemy raz jeszcze.
   
  kategoria: Galeria
  W ostatnich dniach, każda grupa w naszym przedszkolu przygotowała dla Rodziców wspaniałe występy. Ponieważ żywej publiczności na salach być nie mogło, wszystkie występy zostały nagrane i przekazane rodzicom. W galerii prezenetujemy po kilka zdjęć z każdego występu świątecznego. Mamy nadzieję, że zarówno zdjęcia, jak i w szczególności filmiki wprowadzą Państwa powoli w święteczne nastroje.
  kategoria: Galeria
  Nasze Przedszkole przystąpiło po raz kolejny do akcji "Razem na Święta". Celem przedsięwzięcia - zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej - jest zarówno pomoc innym, jak i również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. Cieszymy się, że w tym trudnym epidemicznie czasie, daliśmy radę wspólnie z dziećmi wykonać tak dużą ilość świątecznych kartek, a także pierniczków. Pragniemy podzielić się tymi prezentami z osobami potrzebującymi, oraz z naszymi bliskimi. Wierzymy, że te skromne podarunki wniosą świąteczny nastrój do Państwa domów i miejsc pracy. 
  kategoria: Galeria