Galeria
  Poznajemy zawody4 gru. 2019
  4 grudnia grupa „Delfinki” gościła w przedszkolu tatę swojego kolegi, Pana Pawła Piotrowicza, który opowiedział i zaprezentował dzieciom jak wygląda praca nauczyciela wychowania fizycznego i trenera piłki nożnej w ramach tematu „Kim będę, gdy dorosnę”. Dzieci na pamiątkę dostały upominki w postaci odblasków, woreczków i słonia. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy chętnych rodziców do współpracy.
   
                                                                           Dominika  Ryczek
   
   
  kategoria: Galeria
  Zabawa andrzejkowa28 lis. 2019
  Dzisiaj w Przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci z radością tańczyły w rytm dziecięcych przebojów, częstowały się smakołykami oraz z zainteresowaniem brały udział w przeróżnych zabawach i wróżbach andrzejkowych. Z pewnością każdy przedszkolak już pochwalił się rodzicom co go czeka w przyszłości, jaki będzie wykonywał zawód lub też jakie imię będzie nosić jego przyszła żona lub jej przyszły mąż.
  kategoria: Galeria
  Dnia 12.11.2019 r. na Bajkowym spotkaniu gościliśmy mamę Krystiana, panią Teresę, która przeczytała bajkę "Królewna Śnieżka i siedem krasnoludków". Dzieci otrzymały też słodkie prezenciki, po czym wspólnie z p. Teresą kolorowali postacie z bajki. 
         W dniu 27.11.2019r, kolejnym gościem w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" była mama Zosi Ś., pani Klaudia, przedstawiając nam piękną historię pewnej Zosi i jej przygody z fiołkowym kapeluszem. Dzieci zostały również nagrodzone świecącymi bransoletkami za piękne wypowiedzi dotyczące treści wysłuchanego opowiadania.
                                                                                    wych. A. Górka
  kategoria: Galeria
  W środę 27 listopada w grupie 5-latków, odbyło się kolejne już spotkanie czytelnicze.Gościem czytającym bajkę była mama Kubusia - Pani Monika Mendys. Dzieci poznały bajkę pt. "Autka i przyjaciele", z której dowiedziały się o pojazdach policyjnych i strażackich.Przy okazji dzieci utrwaliły sobie  numery alarmowe.Z okazji zbliżających się Mikołajków grupa "Delfinki"kolorowała postać Mikołaja.Pani Monice dziękujemy za przybycie.   
                                                        Dominika Ryczek
  kategoria: Galeria