Witajcie Wakacje ! 29 cze. 2020
    Drodzy Rodzice i Kochane dzieciaki !
    Nadszedł czas wakacji. Z tej okazji, w pierwszej kolejności chcemy podziękować dzieciom, a szczególnie rodzicom za zaangażowanie w zdalną naukę. To był ciężki i zaskakujący rok. Bez Was to nie byłoby to samo. Dziękujemy !
    Życzymy udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań. Życzymy wszystkim przedszkolakom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Życzą:
                                     Dyrekcja, nauczyciele