Zapraszamy do konkursu plastycznego 13 lut. 2021
    Zapraszamy dzieci oraz ich rodziców do udziału w konkursie plastycznym pt. „Rodzinne podróże po Polsce”.

Regulamin konkursu:

Cele konkursu:
    - przybliżenie ciekawych miejsc
    - rozwijanie zainteresowania podróżami po Polsce
    - rozbudzanie wrażliwości na piękno regionów Polski
    - kształtowanie wrażliwości estetycznej, inwencji i wyobraźni twórczej

Technika:
    Praca może być wykonana dowolną techniką zarówno płaską – pastele, kredki, farby, collage, grafika jak i przestrzenną

Uczestnicy:
    Uczestnikami konkursu mogą być przedszkolaki z każdej grupy wiekowej z naszego przedszkola wraz z rodzicami

Termin:
    Prace należy dostarczać wychowawcom grup lub organizatorom konkursu w terminie od 22.02.2021r. do 05.03.2021r.

Warunki konkursu:
    Każdy uczestnik może złożyć jedną pracę. Pracę należy podpisać imieniem, nazwiskiem oraz podać nazwę grupy dziecka, a także przedstawionego miejsca. Metryczka powinna znaleźć się na odwrocie pracy.

Rozstrzygnięcie konkursu:
    Prace konkursowe zostaną ocenione przez powołaną komisję konkursową. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w konkursie.
    Zwycięzcy otrzymają dyplomy i drobne nagrody rzeczowe. Prace zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola.

Organizatorzy:
    Elżbieta Mach, Aleksandra Mikuła, Barbara Nawój