Dzień Pluszowego Misia - konkurs! 14 lis. 2021

Regulamin konkursu dla przedszkolaków: “Ja i mój pluszowy miś”.

Z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia (25 listopada) serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola do udziału w konkursie fotograficznym.

Celem konkursu jest:
    • kształtowanie wśród dzieci zainteresowania fotografią,
    • uwrażliwienie nas na piękno otaczającego świata i zachęcanie do jego utrwalania w fotografii,
    • poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego,
    • rozwijanie twórczej inwencji dzieci,
    • kształtowanie poczucia konieczności poszanowania zabawek.

Uczestnicy:

Uczestnikami konkursu mogą być przedszkolaki z każdej grupy wiekowej naszego przedszkola.

Warunki konkursu:
    Każdy uczestnik przedstawia jedną fotografię, na której znajduje się razem ze swoim ulubionym pluszowym misiem w ciekawej aranżacji - pomysł wykonania zdjęcia należy do dziecka. Na fotografii może znajdować się jeden lub więcej misiów. Proszę pamiętać, że maskotka o innym kształcie niż niedźwiedź nie jest misiem.

Termin:
    Zdjęcia w wersji elektronicznej należy przesłać do dnia 22 listopada 2021 roku na adres mailowy: dzieci.konkurs@gmail.com
    Każde zgłoszenie powinno zawierać zdjęcie, w którego nazwie będzie imię i nazwisko uczestnika oraz nazwa grupy.

Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola w Święto Pluszowego Misia tj. 25 listopada 2021 r.
    Najbardziej kreatywne zdjęcia zostaną nagrodzone!!!

Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne ze zgodą na umieszczenie go na stronie internetowej przedszkola.

Organizatorzy: K.Walat, A.Szkotak