Świąteczny konkurs plastyczny 19 lis. 2021
    Konkurs goni konkurs, ale Święta tuż tuż, więc nie ma co zwlekać z konkursem bożonarodzeniowym :)

ZAPRASZAMY DZIECI WRAZ Z RODZICAMI DO UDZIAŁU W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM ORGANIZOWANYM  PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 1 W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

TEMAT KONKURSU: „ ŚWIĄTECZNE ANIOŁKI I SKRZATY"

CELE KONKURSU:
    Pielęgnowanie zwyczajów i tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Stwarzanie okazji do rodzinnej działalności artystycznej.Rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczestników.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
    Konkurs skierowany jest do dzieci przedszkolnych.
    Technika, wielkość i materiał wykonania prac konkursowych - dowolny
    Świąteczne ozdoby należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka, podać nazwę przedszkola oraz grupy.(dopuszcza się ich wykonanie wspólnie z rodzicami)
    Ozdoby będą oceniane według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne,  dobór i wykorzystanie materiałów,  oryginalność pomysłu,
    wkład i estetyka pracy.

Prace należy dostarczyć do Przedszkola nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej do dnia 13.12.2021r.
    Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15.12.2021r.

Po zakończeniu konkursu dyplomy i nagrody zostaną dostarczone do poszczególnych placówek ( do 5-ciu dni).
    Wszystkie ozdoby zostaną przekazane na kiermasz bożonarodzeniowy organizowany w Przedszkolu nr 1.

UWAGI KOŃCOWE:
    Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na: przeniesienie na Organizatora prawa własności złożonych prac, przetwarzanie danych osobowych uczestnika w zakresie dotyczącym konkursu. Przypominamy jednocześnie, że w czasie trwania konkursu obowiązują wszystkie aktualne zasady i ograniczenia związane z epidemią koronawirusa.

Organizatorzy: Barbara Fijał, Anna Miś, Anna Górka