Poznajemy ciekawe zawody rodziców –farmaceuta 27 maj. 2021

W czwartek 27 maja w grupie „Biedronki” odbyło się spotkanie, którego celem było rozwijanie zainteresowań dzieci oraz wspieranie aktywności w poznawaniu zawodów wykonywanychprzez rodziców. Mieliśmy przyjemność gościć dwie panie farmaceutki ( jedna z nich to pani Ania mama Maciusia), które zapoznały dzieci z tym ciekawym zawodem. Panie doskonale przygotowane zaprezentowały różne akcesoria przydatne w pracy oraz wykonały kilka wystrzałowych, kolorowych eksperymentów, cieszących się ogromnym zainteresowaniem. Każdy mógł posmarować sobie ręce świeżo zrobionym kremem. Na propozycję pomiaru ciśnienia szybko ustawiła się kolejka ochotników. Dzieci bardzo chętnie zakładały strój farmaceuty, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie wszyscy otrzymali  niespodzianki, które sprawiły im  dużo radości.  Miłym Paniom składamy serdeczne podziękowania za poświęcony czas i przekazanie wielu cennych informacji.