"Jesteśmy z wami niebieskimi motylami!" 31 maj. 2021

Grupa "Trefliki" wraz z wychowawczynią, p. Anną Szkotak przyjęła nominację i przyłączyła się do akcji #chellengeniebieskiemotyle2021 mająca na celu poszerzenie świadomości na temat autyzmu oraz przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzicom.
    Za nominację dziękujemy pani Kindze Jeż oraz grupie "Pszczółki" z Przedszkola Publicznego w Luszowicach.

Do dalszej akcji nominujemy :
    • Grupę "Żabki" z Przedszkola nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, z panią Justyną Kotapką oraz panią Anną Hetman-Moździerz
    • Klasę VII ze Szkoły Podstawowej w Smęgorzowie, z wychowawczynią panią Justyną Bociek
    • Przedszkole "Mały Książe" w Tarnowie.
    Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.
    Wystarczy:
    1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
    2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. taniec motyla.
    3.Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com . Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami! (nagrane lub napisane).
    4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
    5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
    Powodzenia!