Przedszkole nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dzień Edukacji Narodowej

Jak wszyscy wiemy, dnia 14 października jest obchodzony w Polsce Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji, już dzisiaj, przedszkolaki z grupy Wesołe Nutki, pod okiem pani Justyny Baran, przygotowały wspaniałą akademię. Na widowni zasiedli zaproszeni goście: zastępca burmistrza – pan Stanisław Ryczek, dyrektor CUW – pani dr Marta Chrabąszcz wraz z pracownicami panią A. Szkotak, panią S. Dąbroś, panią S. Kądzielawą, panią A. Ryczek, ponadto dyrektor Biblioteki Miejskiej pani dr A. Jastrzębiec-Witowska i dyrektor Biblioteki Pedagogicznej pani A. Obara-Giera oraz przedstawiciele przedszkolnej Rady Rodziców – pani E. Stawosz, pani A. Waśniowska i pani J. Karwala.

Dzieci śpiewały piosenki o tematyce pracy nauczyciela, a także recytowały wierszyki dotyczące każdego pracownika naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy dzieciakom, dla których tak poważny występ na pewno dostarczył sporo emocji, a także pani Justynce za wspaniały scenariusz, którego jest autorką. 

Po zakończeniu występu, pani dyrektor Marzena Trela wręczyła Nagrody Dyrektora trzem nauczycielkom. Otrzymały je: Elżbieta Mach, Justyna Baran oraz Anna Szkotak. Następnie pan Stanisław Ryczek wręczył Nagrody Burmistrza, które otrzymały: pani dyrektor Marzena Trela oraz pani Anna Górka. Serdecznie gratulujemy.