Przedszkole nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Rozstrzygnięcie konkursu „Ojczyzna oczami dziecka”

13 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Ojczyzna oczami dziecka” nad którym honorowy patronat objął Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski. Konkurs skierowany był do przedszkolaków ze wszystkich placówek w Dąbrowie Tarnowskiej. Przed rozdaniem nagród i wyróżnień dzieci obejrzały krótki film edukacyjny nawiązujący do symboli narodowych. Następnie wspólnie z uczniami szkoły odśpiewały Mazurek Dąbrowskiego. W konkursie wzięło udział 11 starszaków z naszego przedszkola, którzy przygotowali niesamowicie piękne prace 😍 Otrzymali za nie zasłużone dyplomy, nagrody i ogromne podziękowania, a uroczystość i obejrzenie swoich prac na wystawie dostarczyło dzieciom wiele emocji. W gronie naszych przedszkolaków I miejsce zajęła Julia Skrzek, II miejsce – Alena Szatko i III miejsce Lena Wajda. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc dzieciakom w wykonaniu i dostarczeniu prac!