Przedszkole nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Starszaki na treningu piłkarskim

Dnia 18.10.2023 r. grupy „Leśne Ludki” i „Sówki” wybrały się na halę sportową im. Agaty Mróz. Tam czekali na nas już trenerzy piłki nożnej: p. Damian Liro oraz p. Michał Aksamit. Dzieci wzięły udział w różnych ciekawych grach i zabawach zespołowych, które doskonaliły ogólną sprawność ruchową, szybkość, uwagę i orientację w przestrzeni. 

Dzieci mogły sprawdzić też swoje umiejętności strzeleckie, a na bramce stali sami trenerzy! Celem zajęć było zachęcenie do aktywności fizycznej, rozwijanie pasji i zainteresowań. Wszystkie dzieci, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki byli zadowolone z zajęć, a z twarzy nie schodził uśmiech. 

Serdecznie dziękujemy panom trenerom za super zajęcia sportowe, tym bardziej, że poświęcili nam bezinteresownie swój prywatny czas i uwagę. Panowie prowadzą nie tylko treningi przyszłych piłkarzy. Organizują także zajęcia dla dzieci młodszych: 4, 5 i 6 latków, które są dostosowane do ich wieku. Więcej informacji pod numerami telefonów umieszczonych na plakacie.